Pisted raseduse 24 nädalal 12.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Lugupeetud dr. Litter

Mul on käimas raseduse 24 nädal. Viimastel öödel on tita kõvasti kõvasti puksinud just selles küljes, kummal ma magada soovin. Igaks juhuks olen ennast keeranud siis selili, et titale mitte liiga teha. Kas see on vajalik? Lisaks on viimasel 3 päeval käinud ühes küljes teravad pisted umbes vöökoha kõrgusel...? Kas ma peaksin muretsema?
Tänades
Desiree

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Desiree!
Rasedatel on soovitav pikutada vasakul küljel suurte veenide anatoomia tõttu.
Loode ujub lootevees, seetõttu Te ei tee talle liiga.
Kasulik on osta rasedusaegne bandaa?.
Naistearst G.Litter