Ovulatsioon ja tunnused 06.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere Dr. Litter,

püüan rasestuda juba ligi aasta. Tekkis selline küsimus: kui mul arvataval ovulatsiooniajal on vastavad sümptomid (rindade valulikkus, kõhus imelikud valud/ torked, voolus jne), kas see tähendab kindlasti ovulatsiooni toimumist või võivad need sümptomid ka olla ilma tegeliku ovulatsioonita? Eelmisel kuul arvatava ovulatsiooni ajal olid mul tugevad ov tunnused, aga UH järgi ov ei toimunud (folliikulid väga väikesed). Millest siis sellised füüsilised enesetunde muutused?

Ette tänades,
beebiootaja

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Anonüümne Beebiootaja!
Kui vana Te olete?
Milline on Teie täpsustatud diagnoos, kui nii lähenete rasestumisele?
Soovitan olla õnnelik ja rahulik: alati on võimalik, et rasedus saabub spontaanselt.