veretest 12.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Viimane menstruatsioon oli algusega 15.juuni. Tegin veretesti teisipäeval ehk siis tsükli 24-ndal päeval (27-päevane tsükkel, väga täpne) - öeldi, et negatiivne, kuid palju täpselt hCG sisaldus oli, ei tea.

Probleem on selles, et mul on kõik võimalikud raseduse tunnused ja ka rasedustest näitas täna hommikul kahte triipu.

Kas on võimalik, et olen siiski rase, vaatamata veretesti tulemusele?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Arvan, et rasedus võiks olla kuna uriini test oli positiivne. verest analüüs sai tehtud väga vara(sain aru, et 8.07) enne oodatavat mensest. Seega kindluse mõttes kui teete veelkord verest testi ja see on positiivne ,siis on rasedus.
Dr.Kadastik