foolhape enne rasestumist 05.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Dr. Litter,

Lõpetasin kuu aega tagasi rasedusvastaste tablettide võtmise eesmärgiga rasestuda. Nüüd lugesin perekool.ee leheküljelt, et oleks soovitav jube enne rasestumist foolhapet tarvitada.

Kas seda saab retseptiga osta või kui ei, siis, kas Te oskate mulle soovitada mõnda preparaati, mida oleks vajalik kasutada?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Käsimüügiravimite osas konsulteerige apteekriga.
Soovitavad on rasedatele spetsiaalselt mõeldud preparaadid, nagu MATERNA.
Naistearst G.Litter