Hcg kasv 21.09.21 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,hcg näit 2200,48 h hiljem 2568,48h hiljem 4500,siis juba 4 päeva hiljem 4900,kas tegemist siiski peetunud rasedusega,7 nädalat täis,näit 4900,tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 38-aastane

Rasedus on kinnitatud vaid siis, kui günekoloogilisel ultraheliuuringul on nähtav loode ja tema südamelöögid.
Esitatud numbrite järgi ei julgeks küll peetumist kahtlustada, sest on pidev HCG tõus. Kindla patoloogia puhul on HCG näitude langus. Kõike võib jälgida, kui ei ole ägedaid kaebusi. Vahel on liiga sage numbrite jälgimine stressi põhjustaja. Loote kuklavoldi uuring tuleb teostada alla 13+6, siis on kõik selgunud.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7