Rasestumine peale aborti 18.10.19 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Minu esimene rasedus peetus 8ndal rasedusnädalal. Esialgu anti tablett, aga kuna tekkisid suured valud ja kaotasin palju verd, siis tehti lõpuks kirurgiline puhastus. Üks arst on öelnud, et pärast aborti peaks ootama kolm kuud, teine arst aga, et vähemalt pool aastat ei tohiks rasestuda. Kui kaua peaksin ootama kuni uuesti üritada võiksin?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kui olete terve,. siis kolm kuud ootamist piisab . DRKadastik