Tere rase ja määrib hele roosaka. 07.06.19 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Olen 37a tegime ivf. Siirdati 5päevane blasto külmaringil 29.05 ja tegin vt 8ndal päeval veri näitas 120,59.õige vt on 10.06 täna aga hommikul wc käies oli õrnroosat paberil. Nüüd aga enam ei määri siirdati 2tk kas pean muretsema.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 37-aastane

Tegemist on TSA tüsistunud sünnitusabi anamneesiga: IVF ja muu sinna juurde kuuluvaga. Kuna tarvitate olulisi ravimeid, siis midagi enamat ei oleksi vaja juhul kui määrimine väheneb või möödub ja günekoloogilises ultraheliuuringus ei ole jälgitavat midagi patoloogilist.
Aitab vaid aeg, jälgimine, tuleks säilitada rahu, vahel on olnud abi hoiduda vahekordadest, eriti neil, kellel on punetav haavand emaka kaelal. Kui enam ei määri, siis enam muretsema ei peaks.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee