liiga kerged päevad 22.05.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Üritan alles teist kuud pärast pillide lõpetamist rasestuda. Esimese tsükli aegu ei õnnestunud. Test oli neg. 36. päeval algas menstruatsioon, kuigi äärmiselt vähese verega. Vajadus sideme vahetamiseks praktiliselt puudub. Muidu tundub kõik normaalne olevat. Kas selliste "kergete" päevadega emaka limaskest üldse sai irduda ning kas uueks tsükliks on kõik nö valmis. Tahaks ju uuesti üritada.
Tervitustega L (25)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud L !
Pillide tarvitamise ajal limaskest õheneb ja veritsused vähenevad. Kui jääb raseduse kahtlus, tuleb rasedustesti korrata. Kui Te ei rasestu 1 aasta jooksul, pöörduge uuringute alustamiseks naistearstile.
Naistearst Galina Litter,