raseduse katkestamine 04.04.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Kui suurt oht võib olla jääda lastetuks, kui on eelnevalt tehtud 2 aborti, kolme aastase vahega?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud küsija!

Arstid ei tegele ennustamisega. Kui Te elate regulaarset suguelu, ei hoidu ja ei rasestu 1 aasta jooksul, peaksite alustama uuringuid. Kui Te ei soovi sünnitada, peaksite hoiduma soovimatust rasedusest kaasaegsete meetoditega, et enam ei oleks vaja rasedusi katkestada. Vältige sugulisel teel levivaid põletikke, külastage 2 korda aastas naistearsti.

Naistearst Galina Litter