Rasestumise aeg 21.04.20 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Antud hetkel olen ma rase circa 3 nädalat. 16.04 sai tehtud 2x rasedustesti mis olid positiivsed ja 17.04 oli tehtud veretest kus hcg tase oli 35. Sellel perioodil oli mul 2 vahekorda: 1. 04 ja 6.04. Kuna kumbki pole mu elukaaslane ega partner ja viimasega purunes kondoom (esimesega ei kasutanud kaitsevahendit) sooviks teada kumb vahekord oli tõenäolisem rasestumiseks ehk kummast ma tõenäoliselt rase olen. Mina rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, väga raske öelda ja seda ei saagi kindlalt väita,kuna vahekorrad olnud üsna lähestikku. Võimalik ,et pigem olete rasestunud 1.04 . Veelkord seda ei saa enne öelda, kui olete rasedust tuvastanud UH järgi ja ka siis pole absoluutselt kindel .

DRKadastik