Rasestumise planeerimine 17.12.17 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Plaanime pisiperet ja tekkis küsimus. Võtsin perearsti väljakirjutuse alusel 23.nov parasiiditõrje ravimi vermox ( 1 tablet) ja pidin võtma ka 7 detsembril uuesti. Tegin nii nagu arsti poolt oli öeldud. Peale, mis perioodi on ohutu proovida rasestumist?

Ette tänades
M.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud M.,
andmetest selgub, et olete 25-aastane

Tarvitage Vermox ravi nagu arst ette nägi. Ravi ajal hoiduge ja laske mööda üks menstruatsioon peale ravi enne kui soovite rasestuda. Käsimüügis on rasedusest hoidumiseks kondoomid, Pharmatex sari, viljakusmonitor.ee

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid