Raseduse kindlakstegemine 05.03.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere Dr. Kadastik. Tegin rasedustesti After 10, see osutus positiivseks. Kuivõrd kindel on antud test. Ei julge nagu veel tõelist rõõmu tunda, sest ei tea kas võin täielikult kindel olla oma raseduses. Minu günekoloogi juurde Tartu Naistekliinikus on kuu aja pikkune järjekord- kas peab veel nii kaua teadmatuses olema. Liisa

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Testi võite veel korrata 1 nädala pärast. Kui test positiivne, siis oleks põhjust rõõmustada.