Kas rasedus on tõenäoline? 23.01.13 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

1.olin võtnud 2 Cerazette tabletti, kui olin vahekorras. Vahekord oli kohe päevade lõpus. Kas on võimalus siiski, et ma olen rase? Kas Cerazette mõju oli juba piisav? Päevade uus algus pole veel käes, aga tahaksin teada kiiremini.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. suure tõenäosusega teil rasedust pole. Pillid hakkavad kohe mõjuma.
dr Kadastik