solaarium raseduse ajal 31.01.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin 2 korda solaariumis raseduse 3. ja 4.nädalal ( siis ma oma rasedusest veel ei teadnud ). Kas solaarium võis mõjuda lapsele halvasti?

Lugupidamisega

Kersti

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Karsti.

Solaariumi kasutamine raseduse ajal ei ole otseselt vastunäidustatud, kuid kindlasti tuleb kasutada spetsiaalseid kaitsekreeme ja soovitavalt päevitada trikoos (rinnad ja kõht kaetult).

Tervitades Aire Sekavin