Rasestumine peale antibeebibille 29.12.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Kas peale rasestumisvastaste tablettide võtmise lõpetamist on võimalik kohe rasestuda? Kas on siis ka mingid ohud beebi tervisele? Tänan!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Rasestuda võite kohe ja lapsele mingit ohtu ei ole. Rasestumise võimalus isegi suureneb mõned kuud peale pillide lõpetamist.