kolmas keiser 10.05.08 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere

2 esimest last on sündinud plaanilise keisriga. 2. laps sündis 25. mail 2006. Nüüd avastasin et olen jälle rasedaks jäänud. Rasedus on kestnud umbes 6 nädalat. Küsimus oleks selline et kas kolmas rasedus võib mulle kuidagi ohtlik ka olla? Olen rääkinud kahe erineva arstiga ja nende arvamus on einev. Kuidas ma aga teada saaksin kuidas on kõige õigem sellises olukorras toimida? Abordi teha ei tahaks aga kui tõesti kolmas rasedus on ohtlik mu tervisele, siis muidugi tuleb ka sellist varianti kaaluda.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Rasedust loomulikult katkestama ei pea, kui on kõik korras. Arvestama peate aga kolmanda keisriga(plaaniline). Dr Kadastik