rasedus ja neeru valud 02.05.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kui kannatada kaua neeru valu kas see mingit kahju lootele ei tee? Millist rohtu võtta et ei valutaks enam, 5 päeva on valutanud juba. Käisin küll arstil, ta määras ravi, kuna analüüsid ei olnud korras. Kirjutas välja Nitrofurantoin Nycomed ja seda viis päeva võtan. Ja joon ka neeruteed aga valu on paha. Pole küll tugev valu aga häirib juba piisavalt. Kas aspiriin on mõeldav võtta, et valu kaoks?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere.Valu vastu võite võtta Nospaad. Samas kui on põletik, siis peaks võtma põletiku rohtu. Soovitaks ikkagi pöörduda arsti poole ja vajadusel suunatakse teid haiglasse. Kirja teel küll ei oska täpseid juhiseid anda, kuna analüüse ma ei näe. Aspirini ei soovita võtta.Dr Kadastik