Raske sünnitus 14.01.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Minu tütar sünnitas TÜ Kliinikus tütre. Sünnitus kutsuti esile.Vaatamata sellele ta ise ära ei sünnitanud,tehti keisrilõige. Esimesed päevad tegeldi lapse tervisega, nüüd ema tervisega.Algul olid kõik ema näitajad korras,aga 4.päeval tõusis veresete 178 peale,kõik teised näitajad korras.Kahe päevaga saadi sete langusele, kuid nüüd hakkas see jälle tõusma.Jälle üle 170-ne. Keegi ei saa aru, mis juhtus.Ravile ei allu. Austusega Kersti.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kui veresete on kõrge, siis peab olema kusagil organismis põletik. Kirja teel küll ei oska täpsustada. Vajalikud lisauuringud. Pöörduge günekologi poole. Vajadusel peaks ka kirug teid üle vaatama. Dr kadastik