rasestumine peale emakavälist rasedust 06.01.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Emakaväline rasedus avastati väga varakult ja tehti süst. Kui kaua ja kas üldse on vaja vältida uut rasedust ?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kõigepealt peate ootama kui mernsesed taastuvad ja siis 3-4 kuud võiks ikka hioduda rasedusest. Tsükkel taastub reeglina 4-6 nädalaga peale süsti.Dr kadastik