rasestumine 20.11.06 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Sooviksin infot,kas on rasestumist soodustavat ravimit osta apteegist?? mai kuus spiraal välja võetud ja proovid kõik tehtud ja korras,kuid siiani pole rasestunud.Viimane sünnitus oli 7.a. tagasi ja kõik kulges normaalselt. Olen 36.a Ehk oskate soovitada,mis võiks rasedust soodustada????

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Apteegis on saadaval E-vitamiin. Kui probleem on rasestumatuse osas, siis peate põõrduma günekoloogi poole ja tegema vastavad uuringud. Ka mees peab andmab sperma analüüsi. Lugupidamisega Dr Kadastik