Platsentas kaks auku. 19.10.06 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 9. nädalat rase. Käisin täna arsti juures ja Uhga vaadates avastas arst platsentas nagu kaks auku. Arst ise ei oskanud öelda millest need tingitud on. Millest siis need tingitud on? Mida need kaks auku tähendavad? Mida ma tegema pean, et need kinni kasvaksid?

Ette tänades! K

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. ei ole võimalik,et tegemist aukudega platsentas. Võimalik, et on platsenta struktuuri omapära. Kui teil tuleb NT möötmise aeg 11-13.nädalal, siis kui leid püsib ,oleks hea veel keegi spetsialistist vaataks üle. Dr Kadastik