puhkus mägedes 07.11.01 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,

palun öelge, kas 3 kuud rase naine tohiks mägedes lumelauaga sõita ja supelda mineraalbasseinides või ei ole see lootele ja naise tervisele hea?

K.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere K.!

Lootele on hea, kui emal on hea. Värske õhk, puhkus, positiivsed emotsioonid, ujumine, aktiivne eluviis on väga head.

Ettevaatlik peaks olema traumade, kukkumiste, koormustreeningu suhtes.

Vältima peaks külmetushaigusi, eriti viirusinfektsioone (kinnistes ruumides!).

Teile ilusat puhkust ja õnnelikku lapseooteaega soovides,

naistearst Galina Litter