rasedus ja sumamed 11.10.05 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

olen 8. nädalat rase ja diagnoositi klamüdioos. arst määras raviks sumamedi (500 mg) annusega 2 tbl esimesel, 1 tbl 4 järgneval päeval, kokku 6 tabletti viiel päeval. infolehte lugedes tundub, et seda on küll liiga palju. lisan veel, et kaalun alla 50 kg. ei tea, mida teha. arsti vastu on usaldus kadunud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud küsija!
Arstid on sageli probleemi ees, kui peab tegema valiku 2 halva variandi vahel ja tuleb valida parim. Kindlasti peate ravima suguhaigust urogenitaalset klamüdioosi.
Teie arst on toiminud õigesti ja ordineerinud Teile suguhaiguse ravi. Ravidoosid otsustab raviarst toetudes Teie anamneesile, kliinilistele andmetele ja uuringutele.
G.Litter
www.naistearst.ee