Rasestumine 18.04.05 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Arst kirjutas mulle Duphastoni tabletid, mida olen ka varem võtnud. Tablettide võtmise ajal määris mul üsna tugevalt viis päeva, mida pole varem juhtunud. Seekord läksid päevad üle kaks nädalat. Imelik oli see, et alakõhus tundsin vahel torkeid ja kokkutõmbeid. Vahel ajas pisut iiveldama. Olin juba õnnelik et ehk seekord läheb õnneks, kuid kahjuks pidin ka seekord pettuma. Tsükli 51. päeval hakkasid mul päevad. Tavaliselt on mul tsükli pikkus kusagil 35 päeva.
Küsimus-miks läksid päevad nii palju üle(varem Duphastoni võttes on päevad alati õigel ajal hakanud)? Kas seekord oli mingi lootus???
Vabandan kui end väga segaselt väljendasin.
Oleksin väga tänulik kui saate mulle vastata!
Ette tänades M.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Jääb kahtlus, et teil oli rasedus mis ise katkes. Kui te oleksite teinud raseduse testi, siis oleks kindlalt teada. Muidugi on võimalus ka tsüklihäire, kuid vähetõenäoline. Dr kadastik