rasedus ja saladus 26.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 20 nädalat rase, minu lapse sündimise päev on umbes 19 juuli. Aga minul on suur mure. Tahan teha isadustesti. Kas see on võimalik ka raseduse ajal, kas see on ohtlik ja kuidas ja kus seda tehakse. Kui tehakse vaid peale sünnitust, siis samuti kuidas. Kas nii ka saab, et ainult mina sellest teadlik oleks. Olen abielus.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Isadust saab tuvastada vaid 3 liikme vere geeniuuringutest: Teie, partner ja sündinud laps.