20nes nädal 19.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,
kas kergelt tuikav, päevadele omane valu alakõhus on kahekümnendal rasedusnädalal normaalne või peaksin arsti poole pöörduma/ muret tundma?
Ette tänades,
H

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud H.!
Te ei kirjuta, mitmenda oodatava sünnituse ja rasedusega on tegemist.
Kui valu on süvenev ja häiriv, siis järgmisel plaanilisel vastuvõtul kirjeldage oma kaebusi arstile.
Kui valu on mööduv, siis tõenäoliselt ei oma ta kliinilist tähendust.