Tsükli pikkus 12.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Lp. dr. Litter!

Tänan Teid vastuse eest. Kirjutasite, et vajan 40-päevase tsükli puhul ravi. Olen 26-aastane ja plaanitav rasedus oleks esimene. Nii ei oska ma ka midagi öelda oma rasestumisvõime kohta, sest alles alustasime üritamist. Kas ma saan õigesti aru, et 40-päevase tsükli puhul on suur tõenäosus, et mul ovulatsiooni ei toimugi ja seega ei jää ma ka rasedaks? Mida kujutavad endast uuringud ja ravi?

Teid ette tänades,
H.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud H.!
Arstid saavad kasutada otsuste tegemisel vaid tõestatud fakte.
Uuringud põletikele, basaaltemperatuurile, vajadusel hormoonidele, ultraheliuuringud jm. on olulised eriti, kui Te ei rasestu 1 aasta jooksul.