liigesed peale sünnitust 12.02.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere,
olen nüüd 3 kuuse poisi emme, ja ennem rasedust kõvasti treeningutega tegelenud aeroobika ja jooksmine. 1.kuu peale sündi hakkasid mul põlved, ja hüppeliigesed valutama. selline tunne nagu oleks kanged ja krampis. nüüd on ka puusaliigesed naksuma hakanud. kas see viitab kaltsiumi vaegusele või on see tingitud millestki muust. last tassin turvahällist üles ja alla trepist ja turvahäll just ei ole kõige kergem meil. hakkasin ka spordiga uuesti peale...
jään ootama teie vastust

parimate soovidega
kristiina

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Soovitaks ikkagi pöörduda ortopeedi poole. DR Kadastik