loote väärareng 30.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Rasedusnädalal 18 avastati lootel (poeg) mölema neeru puudumine. Rasedus katkestati.
Millest selline asi vöiks olla tingitud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Oluline oleks Teie vanus ja rasedusanamnees.
Põhjusi võib olla sadu. Teid ja Teie meest saab uurida ja konsulteerida geneetik.
Naistearst annab Teile saatekirja.
Tegutsege, koguge informatsiooni. Enamjaolt selline tõsine patoloogia ei kordu, sest esinemus on harv.
Soovin Teile energiat ja järjekindlust uuringuteks. Olge tubli.
Kui tekib takistusi, helistage mulle 14.30-15.00 6014331.