Rasedus ja sünnitus 30.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

korduv raseduse katkemine

Mitmekordse raseduse katkemise korral on soovitatud uurida kas tegemist võib olla geeni või kromosoomipatoloogiaga. Kuidas need uuringud välja näevad ja mis on nende maksumus? Kui suured on järjekorrad või kas tuleb ehk enne hoopis mingi muu arstiga konsulteerida. Günekoloog on suhteliselt passiivne ega ole soovitanud mingeid uuringuid.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Uuringud teostab geneetik veeniverest mõlemil partneril.
Saatekirja konsultatsioonile annab näidustusel naistearst.
Ise võite alati pöörduda tasulisele geneetiku eravastuvõtule.
Lugege ka esilehel artiklit korduvatest heidenditest.