Uus küsimus 21.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Suur tänu vastamast!
Kuid loomulikult tekib teie vastusest lähtuvalt küsimus. Kui ongi tegemist tupepõletiku ja seeninfektsiooniga, siis mida need tegelikult teevad ja kuidas võivad mõjutada kogu naissuguelundite gruppi? Millal peaks kindlasti arsti juurde minema ja tõsist muret tundma? Meenus ka see, et mul on ka varem sellist voolust olnud, samuti umbes nädal. Eelmine kord oli umbes 7-8 kuud tagasi. Aga siis arvasin, et on tegemist pillide tarvitamise algusega (olin umbes kuu aega võtnud). Arsti juures käisin viimati kuu aega tagasi, siis ta väitis, et kõik on korras ja puhas. Seega ei saa ju olla pikaajalise asjaga, mis end vahepeal varjab. Või siiski saab?
Ette tänades,
Anna

(Teie vastus: Lugupeetud Anna!
Tegemist võib olla ägeda tupepõletiku ja seeninfektsiooni ägenemisega.
Kui kaebused püsivad, pöörduge naistearstile. )

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Anna!
Kui Teil on kaebused ja vajate arsti abi, reserveerige aeg naistearstile.