menstruatsiooni algus pärast raseduse peetumist 06.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 25 aastane. Eelmise aasta novembris tehti puhastus, kuna oli raseduse peetumine (5. nädalal). Nüüd on sellest möödas kuus nädalat, kuid menstruatsiooni ei ole pärast seda olnud. Pärast puhastust käisin arsti vastuvõtul, siis veritsust ega määrimist enam polnud ning arsti sõnul oli emakas kokku tõmbunud ning kõik korras. Tean, et pärast puhastust võivad päevad hakata 4-6 nädala möödudes. Vahekorras olin esimest korda 3 nädalat pärast puhastust, tegin täna rasedustesti, see oli negatiivne. Kui kaua võib veel oodata, et päevad peale hakkaksid enne kui minna naistearsti vastuvõtule?
Lisaksin niipalju veel, et 4 kuud enne rasestumist lõpetasin beebipillide (Logest) võtmise ning pärast seda taastus menstr. normaalselt, tsükli pikkus oli 28 päeva.

Ette tänades,
Annika

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Annika!
Registreeruge naistearsti plaanilisele vastuvõtule.
Vastuvõtupäeva hommikusest uriinist korrake rasedustest.