rasestumine peale ravikuuri 06.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,
millal tohib rasedust planeerida pärast Nycofloxi ravikuuri lõppu?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Naistearstide poolset vastuseisu ei tohiks olla. Kui rasestute, on selleks vastavad soodsad tingimused olemas.
Kui psühhiaatriline diagnoos ei nõua muud režiimi. Konsulteerige ka ravi määranud arstiga.