menstruatsioon 03.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere...
olen 17 a. ja ma magasin oma poisiga päevade ajal ja ilma kaitsevahendita....olen ka 100% kindel et ta lasi sisse mulle....ja nüüd ma mures kuna ei tea kas päevade ajal on võimalik rasestuda või mitte...kui see juhtus, siis olin kuulnud et ei ole võimalik...a nüüd mul päevad 2 päeva hiljaks jäänud...

aitäh !

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Teie mure ("magamise pärast") on arusaadav, kuid arukas on õppida oma kogemusest.
Te võite igal hommikul teha uriinist rasedustesti närvisüsteemi rahustuseks. Kuid vähemalt 36. päeva hommikusest uriinist tehke rasedustest ja mõlemi tulemuse puhul pöörduge plaanilises korras naistearstile.
Vajate kontratseptiivset nõustamist.
Soovitav on pöörduda noortekabinetti.