Abort ja uus rasedus 15.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Ma ei hakka pikemalt seletama oma abordi tegemise põhjuseid, aga küsimus selline - kui pikk paus peaks olema peale aborti (kui rasedus katkestatud 10.nädalal) enne uue raseduse planeerimist. Peale operatsiooni mingeid tüsistusi, probleeme ega põletikke pole olnud, käisin ka 2 nädalat hiljem kontrollis, kus öeldi kõik parimas korras olevat.
Eeva

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Eeva.
Soovitavalt võiks mitte rasestuda 3 (ka kuni 6) kuu jooksul.
Tervitades Aire Sekavin