tupeküünlad 10.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kasutasin natuke aega pille, aga need mulle taetud põhjustel ei sobinud. Siis kuulsin oma tuttava käest, et on olemas mingisugused tupeküünlad? Kas saaksite neist rohkem rääkida? Et kui palju maksavad ja kuidas kasutatakse?
Jään vastust ootama

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Apteegi käsimüügis on Pharmatex tupekreemid ja tupekuulid.
Konsulteerige apteekriga.