sos pillid... 08.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tere!mul nimelt selline kysimus...kuidas mõjub tervisele see kui võtta sos pille liiga tihti...

ette tänades E

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud E.!
Mõjub halvasti, tekitades m.tsükli häireid, sest SOS-pillides on "löökannus-kõrge annus" hormooni.
Pidev kasutamine madaladoosiliste pillide puhul on õigem ja ohutum.