määrimine peale vahekorda??? 03.12.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 6+4 nädalat rase ja viimasel 3 korral on peale vahekorda veidi määrima hakkanud, sellist roosakat limast voolust, mitte küll palju, aga siiski nähtavalt, kas peaksin muretsema, et on tegu millegi hulluga või võib see olla normaalne. Arsti aeg 11.dets. Viimasest vahekorrast möödas 3 päeva.

Ette tänades murelik last ootav neiu

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Kui vahekorra järgselt esineb roosakat (veresegust?) voolust vajaksite naistearsti konsultatsiooni, et täpsustada emakakaela seisund ja teha põletiku analüüsid emakakaelalt ja ultraheli uuring loote seisundi hindamiseks.
Tervitades Aire Sekavin