Juuste värvimine raseduse ajal 13.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Seoses paari piduliku jõuluüritusega soses on mul paar küsimust.
Kas võib värvida raseduse 2-3 kuul juukseid kergvärviga või poolpüsivärviga? Või on raseduse ajaks olemas spetsiaalseid juuksevärve? Kas see mõjub lootele halvasti või ei? Teine küsimus, kas mõnel korral solaariumis käimine kerge jume saamiseks(kõht ja rinnad kaetud)on kahjulik?
Teie vastuseid huviga ootama jäädes,

Kerli

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kergvärviga võite värvida juuksurisalongis. Soovitaks rohkem looduslike värvidega. Kuna salonge on palju ja ka vbärve on palju, siis peate täpsustama juuksuri käest nende koostist.Solaariumis võite käia kerge jume saamiseks. Dr Kadastikl