vitamiinid raseduse ajal 13.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Mul selline küsimus: Ultraheli järgi on mul 5. rasedusnädal, kas tohin juba võtta Materna vitamiini tablette ja kaltsiumi tablette koos D vitamiiniga või on liiga vara. Oma arstiga ei ole veel jõudnud konsulteerida.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Materna on sobiv kasutamiseks raseduse algusest.
Õige on õige toitumine, mis kataks ka Ca ja D-vit. vajaduse.
Külastage perekooli loenguid.