41.nädal 07.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere dr.Litter!
Mul tekkis küsimus seoses sellega,et mul juba 41.nädalat täis ja tähtajast üle 1 nädal.Täna on alakôhus imelikud valupisted (nagu midagi menstr.valude sarnast) ja tita on kuidagi väga rahutu ja aktiivne.Kas see on normaalne vôi on pôhjust muretsemiseks?
Tänan Teid!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Ülekandluse kohta vastasin eile pikemalt.
Soovitan pöörduda sünnitajate vastuvõtutuppa päevasel ajal, et teha loote südametöö uuuring KTG ja vajadusel ultraheliuuring hindamaks platsenta olukorda.
Ehk hakkab normaalne sünnitegevus? Parem kui olete vastuse kirjutamise hetkel juba sünnitamas või sünnitanud.
Soovin Teile õnnelikku ja emotsionaalset sünnitust!