Double test 30.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus järgmine, kas näidud AFP 24,68/ HCG 68519,47 on normikohased.
Analüüs tehtud 15-ndal nädalal. Küsin sellepärast et oma arst on üsna
napisõnaline küsimustele vastamises.

Ette tänades
Saara

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Saara!
Täpse vastuse saab anda vaid Teie haiguslugu tundev arst. DT vastus sõltub täpsest raseduse suurusest, kaalust, suitsetamisest, analüüsidest ja laborist.
Labor arvutab ise riski ja väljendab selle vastuses.
Küsige, palun, oma arsti käest veelkord üle.
Naistearst G.Litter