peale 2-e keisrit -kas võin ise sünnitada 19.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

selline küsimus oligi - esimene keiser oli erakorraline keiser- lapse südamelöögid hakkasid sünnituse käigus kaduma, põhjust selleks ei leitud, teine keiser tehti loote hüpotroofia kahtluse tõttu, arvati, et kuna on liiga väike, siis ei talu ise sündimist -tegelikkuses kaalus 2890 ja kõik oli ok. Kas ma tõesti ise enam sünnitada ei tohi?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Sünnitada võite kindlasti.
Kui sünnitus kulgeb normaalset, siis võite ka ise sünnitada.
Seda saab otsustada sünnituse ajal.
Eelnevalt jälgitakse armi seisundit ultraheliuuringul.