kontratseptsioon 12.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere! Minu nimi on Helle, olen 27 aastane ja soovin mitte rasedaks jääda, sünnitanud ei ole.Minu veres on cel antikeha-veri hüübib liiga kiiresti ja on trombi oht.Kas on mingeid rasestumisvastaseid tablette, mis sobiksid mulle või mõni muu meetod.Kas sos tabletid võivad mulle väga halvasti mõjuda, kui neid on vaja tarvitada.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Helle!
Palun küsige oma raviarstilt (hematoloog?) Teie haiguse täpne diagnoos, seda tõestavad faktid ja soovitused edaspidiseks. Hoidke see dokument alles, oma perearstile ja spetsialistile tehke koopia.
Tõenäoliselt Teile hormootabletid ei ole soovitavad.
Teie peaksite valima koos naistearstiga:
-lokaalsed vahendid
-vaskspiraali, peale meditsiiniliste vastunäidustuste väljalülitamist.
Ei oleks hea lükata soovitud rasedust määramatusse kaugusesse.
Vajaksite naistearsti nõustamist. Palun tulge/minge plaanilisele vastuvõtule.
Naistearst G.Litter