Pillide lõpetamine 11.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Seoses vahelejäänud pillidega tekkis veritsus juba tabletivõtmise 3. nädalal, kestab siiani (8. päev). Uuest nädalast peaksin alustama uue lehega, kuigi enam ei tahakski. Kas võin aga otsustada praegu võtmise lõpetamist ja loota, et tsükkel siiski normaliseerub , või oleks parem veel jätkata?

Ette tänades,
Katariina

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Katariina!
Antibeebipillid on eelkõige soovimatust rasedusest hoidumiseks. Kui Teil ei ole vajalik hoiduda või soovite kasutada mingeid muid meetodeid, on see Teie valik. Tähtsaim on, et Te ei jääks soovimatult rasedaks.
Nagu Te ütlete" ...kuigi enam ei tahakski" , siis pole ju vajalik jätkata.
Naistearst G.Litter