uuesti rasestumine 07.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

tahtsin küsida, et kui mul avastati 20 rasedusnädalal lapsel väärareng
(südamerike, ajusong) ja rasedus katkestati, siis millal võib uuesti proovida rasestuda? Kas peaks proovima 6 kuud peale katkestamist või võib ka varem.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Emakas tahab ka puhkust, seega 6 kuu pärast oleks sobilik aeg rasestumiseks. Parimate soovidega dr.Kadastik