tabletivaba periood. 03.09.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Ma hakkasin kasutama rasestumise vastu Femodeni pille ja küsimus sellega seoses selline , et kui tabletivabal perioodil (7 päeva kuus) päevad lõpevad 5-dal päeval, siis kas kuuendal päeval vahekorda astudes peaksin ma muretsema rasestumise pärast?(kasutama kaitsevahendeid?)

Ette tänades - Urve

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui te kasutate pille regulaarselt nagu skeem ette näeb, siis te ei pea muretsema rasestumise eest. Toime on ka sel päeval kui te veel pole alustanud peale tabletivaba nädala nende võtmist nagu teie küsimus oli. Kõike head soovides Rasestumisvastane toime on pidevalt .Dr.Kadastik