Rasedusest 24.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen esimest korda rase. Rasedus on kestnud ca 2 kuud. Aegajalt lööb mul alakõhtu tugev valu. Kas see tähendab, et midagi on väga korrast ära? Millest see võiks olla tingitud? Nii valus on, et pisara võtab silma :) Sooviks enam-vähem mingit infot, sest arsti aeg on mul alles kahe nädala pärast !

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupetud Küsija!
1. Kaebuste puhul tuleks pöörduda naistearstile. Virtuaalselt ei saa Teie seisundi objektiivsust hinnata.
2. Kui valu möödub, ei ole paanikaks põhjust. Kui valu kordub, on veresegust voolust vm., konsulteerige juhatajaga, ehk on võimalik ägedate kaebuste puhul saada varem vastuvõtule.
Ise saate hoiduda suguelust, füüsilisest koormusest, psüühilisest pigest. Säilitage rahu.
Vajate eelkõige nõustamist.