raseduse ajal vahekorras? 08.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus,et kui kaua võib olla vahekorras rasedana. Mul on praegu 24 raseduskuu ja olen julgend olla siiani vahekorras. Kas peaksin lõpetama?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Raseduse ajal vahekord on lubatud ja ka soovitatud. Valima peab poose, eriti raseduse lõpupoole. Ehk päris vahetult enne sünnitamise tähtaega (1 nädal) võiks olla ettevaatlikum. Väga tormiline vahekord võib soodustada varajast lootevete puhkemist. Parimate soovidega Dr.Kadastik