romed rasedustest 02.07.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen viimasel ajal palju kuulnud uue rasedustesti Romed kohta, kuid täpsemat informatsiooni ei leia kusagilt. Olen kuulnud, et see pidi palju tundlikum olema, kui teised apteegis saadaval olevad testid.

Kas see vastab tõele ning mida Teie sellest testist arvate?

Aitäh!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Selle firma rasedustest on sama tundlik nagu teised. Rasedustestid uriinist pole kunagi 100%-lised, seetõttu kui test on negatiivnme ja teil on kahtlus rasedusele, peaks kordama 1 nädala pärast. Kõige kindlam ja täpsem test on verest võetud analüüs, seda tehakse vajadusel günekoloogi poolt määratuna.
Dr.Kadastik